pondělí 17. února 2014

Mé šoky minulého týdne


Ano z politiky jsem na větvi, jen na ni pomyslím, ale to teď nechci probírat. Jsou to čistě osobní pozvednutí obočí.
Vrátila jsem se po delší době na Xichtář a skoro první co tam vidím, je, že mi můj kamarád něco doporučuje. No na tom není nic šokujícího… kdyby ten můj kamarád nezahynul už přede dvěma roky. Chvíli jsem to vydýchávala, ale v poho.
Zjistila jsem, že čtyři profily na FB, které mám v přátelích, už jsou náhrobky těch lidí neb živé bytosti, co si je vytvořili, zemřeli. Je to takový bolestně smutno nostalgický pocit, dívat se na profil zemřelého.
Prý, i kdyby chtěli pozůstalí po Xichtáři takový profil – náhrobek zrušit. Xichtář ho nezruší. Což pokládám za velkou sprosťárnu. Nevím jak je to tady. I zde vidím kamarádův profil. Smazat ho, to bych pokládala za něco opravdu nemístného, hnusného… tak trpím pokaždé, když se mi objeví jeho ikonka.
To byl tedy první šok a druhý? Ze vztahů.
Koukám: Ten je rozvedený, ten taky… ten taky a znovu se žení. A tenhle pár, ti už taky!!! Jsem v šoku! Před lety jsem sledovala jejich krásnou lásku, on o ni krásně psal do statusů, chlubil se co ji uvařil, co koupil jí a synovi. Vzal si lépe placenou práci… když jsem je viděla naživo, tak krásný vztah. On ji skoro na rukou nosil… zdálo se, že jsou i po osmi letech zamilovaní. A bác on z FB zmizel a u ní jsem se dočetla jen nenávistné poznámky. Ptát se nebudu, přijde mi to nemístné, ale hlavou mi vrtá, co se mohlo v tak krásném vztahu pokazit?
No nic není na světě definitivní… Nic netrvá v světě věčně ani láska k jedný slečně… pánovi.

Žádné komentáře:

Okomentovat